Představujeme náš tým: Míša

Ahoj, jmenuji se Míša a jsem provozní manažerkou našeho VEKTOR sportcentra, což už možná někteří z Vás vědí… Můžete mě zároveň vidět na recepci, a nebo někde „poletovat“ po fitku 🙂 …a samozřejmě také vedu skupinové lekce.

To, co o mně ale možná nevíte je, že jsem se 15 let vrcholově věnovala atletice. Jsem několikanásobnou mistryní ČR ve skoku o tyči, a také běh přes překážky mi nebyl cizí. V mládežnických kategoriích jsem se účastnila mistrovství světa i evropské olympiády. Jsem tedy sportovec tělem i duší, a když jsem k titulům z atletické dráhy přidala ještě titul inženýr v oblasti management podniku, tak si troufnu říct, že nyní jsem na tom správném místě, kde mám být…Jsem tu pro Vás! 🙂

A jaké motto patří mezi moje nejoblíbenější?

„V životě nejde vždy o to, zda držíš dobré karty. Podstatou bývá, že tu partii dobře odehraješ i s plívami v ruce!“ 🙂

Na kterých lekcích se potkáme?

Můžete se se mnou protáhnout na lekcích powerjógy ve čtvrtek od 16:45, ranní jógu na probuzení vedu v neděli od 8:00, a nebo se přijďte zapotit na hodinu H.E.A.T. programu v úterky od 16:45.

A jakou jsem si pro Vás připravila výzvu? Určitě se shodneme, že ke zdravému pohybu patří také zdravá strava, a tu pro Vás zajišťuje každý den VEKTOR fresh!

Můžete si ráno dát snídani, na oběd či večeři si odnést zeleninový salát se sýry, marinovaným kuřetem nebo lososem. Nechybí ani vynikající zákusky ke kávě.

Anketní otázka pro Vás tedy zní, jaký typ teplé snídaně si u nás klienti dávali od znovuotevření (tedy za poslední dva měsíce) nejčastěji?

Vybírat můžete z následujících variant:

  • Proteinová kaše s ovocem
  • Banánové lívance
  • Míchaná vajíčka
  • Volské oko
  • Vejce Benedikt
  • Vaječná omeleta „Provence“

Ti z Vás, kdo vyberou správnou variantu, následně budou slosováni a výherce zvu na snídani dle jeho vlastního výběru! Čas tipovat máte do pondělí do 13h, kdy bude představen další člen týmu a výsledky ankety následně vyhlásíme v úterý v 9h.

Budu se těšit!

Vaše Míša