Představujeme náš tým: Gábi

Ahoj, jmenuji se Gábina a VEKTOR je moje dítě 😉

Potkáváme se každý den na lekcích jógy, nebo na kruhovém tréninku a každý den Vám připravuji dobroty v naší kuchyni, takže možná máte pocit, že mě znáte, ale možná byste se chtěli dozvědět i něco víc…

Vystudovala jsem VŠE (obor statistika a pojišťovnictví) a v oboru jsem nikdy nepracovala. Na vysoké škole jsem nejprve pracovala jako průvodkyně v Praze a poté jako letuška u ČSA. Z oblaků jsem spadla přímo do Pardubic, když jsem se na inzerát seznámila se svým manželem. Původně to bylo „pojeď na víkend na hory“ a je z toho 21 let společného života – společně s našimi 2 dětmi, Annou a Alešem, psem Bessy, koněm Jasperem a samozřejmě VEKTORem tvoříme velkou a spokojenou rodinu.

Před několika lety jsem vystudovala další obor a t.j. „Jógová terapie“ na FTVS, kde jsem se pod skvělým učitelem Dr.Čumpelíkem dozvěděla to nejpodstatnější o pohybu a to nyní předávám Vám, svým klientům a žákům.
Jógová terapie nás vrací zpět k našemu přirozenému nastavení, k přirozenému zapojení svalových řetězců, vrací nás do dětských let, kdy jsme ještě nebyli poznamenáni žádnými chybnými stereotypy.
Pro koho je vhodná? Tak to je jednoduché, úplně pro všechny!

Moje motto je jógové: „Cesta je cíl“, protože vytvořit nádhernou pozici není cíl, cílem je poznání sama sebe, svého těla na té cestě. Mnoho lidí říká: „já na jógu nemůžu, protože… se nepředkloním, nedosáhnu na zem, nedám si nohu za krk 😆… to není jógová terapie…jógová terapie je o respektu a pokoře, o respektu k sobě, ke svému tělu…

Já jsem si pro Vás také připravila výzvu, a to přímo jógovou. Napište nám překlad do sanskrtu pro pozici „pták z ráje“ (tak to je jednoduché-google ví) a druhá část výzvy: natočte sami sebe, jak se do této pozice dostanete a není vůbec důležité, jestli ji uděláte, nebo ne, důležitá je přece ta cesta. Všichni, kteří pošlou svoje video, budou zařazeni do slosování o čakrový olejíček dle vlastního výběru. Posílat svoje videa můžete opět do čtvrtka do 13 hod, kdy představíme dalšího člena týmu.

Těším se na Vás každý den, protože VEKTOR není jen moje dítě, je to zároveň i můj život!

Gábina