Vektor sportcentrum

VEKTOR sportcentrum v Pardubicích nabízí své služby v nových a moderních prostorách o celkové rozloze více než 1500 m2.

Najdete nás v ulici Rokycanova, v docházkové vzdálenosti z centra města. Velkou výhodou sportcentra je jeho výborná dopravní dostupnost a parkoviště přímo u budovy, které je pro naše klienty zdarma. 

Naši činnost jsme zahájili již v roce 2008 a od té doby poskytujeme profesionální služby na té nejvyšší možné úrovni.  Byli jsme první centrum ve městě s nabídkou nového typu cvičení TRX a skupinových lekcí Zadek/Břicho. 

V návaznosti na poptávku klientů jsme v roce 2019 otevřeli nový VEKTOR, jehož součástí je kromě skupinových lekcí také posilovna, cardio zóna a 3 kurty na badminton.

A co najdete pouze u nás? Nabídku námi vyráběného zdravého občerstvení. V ranních a dopoledních hodinách Vám nabídneme variaci snídaní a svačinek, s sebou si můžete odnést čerstvý zeleninový salát, nebo oběd k ohřátí. Zastavit se můžete na čerstvou domácí polévku s naším čerstvě upečeným kváskovým žitným chlebem. Kávou, sklenkou vína, nebo něčím zdravým dobrým můžete zakončit Váš den po cvičení s Vašimi přáteli v našem sportcentru.

 Připravujeme pro Vás

 snídaňové menu

Každý den výborná
káva s raw zákuskem

Denně k dispozici
zdravé obědové menu

Hlídaný dětský koutek
pro Vaše ratolesti

Tým našich lektorů

Gábina Kristlová

jóga, kruhový trénink

Terka Mocková

BOSU, posílko

Honza Kristl

TRX, spinning

Hanka Joudalová

jóga, Pilates Institut, zdravá záda

Eliška Zelinková

BODYform, cardio/posilko

Michal Nedelka

spinning

Míša Šejbová

jóga, cardio/posilko

Léňa Burešová

kruhový trénink, tabata

Barča Chocholoušová

cardio/posilko

Lenďa Trčková

kruhový trénink

Kája Černíková

cardio/posilko

Blanka Škařupová

flow jóga

Nabídka volných pozic

Hledáme lektory skupinových lekcí. Pokud Vás baví sport a máte touhu se posouvat dál, rádi Vás přivítáme v našem týmu. V odkazu níže nás kontaktujte a zašlete svůj životopis, prosím. Budeme se těšit!

Vektor tým

POZICE JE V TUTO CHVÍLI OBSAZENA.

Hledáme recepční do našeho moderního sportcentra. Jste komunikativní, příjemná, zodpovědná a schopná poradit si za každé situace? Pak je tato pracovní pozice přesně pro Vás! Pokud máte navíc blízko ke sportu a hledáte brigádu v této oblasti, budete se u nás cítit jako ryba ve vodě. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Vektor tým

POZICE NENÍ V TUTO CHVÍLI AKTUÁLNÍ.

Hledáme slečnu nebo paní na hlídání dětí v našem dětském koutku. Hlídání budeme poskytovat ve všední dny v dopoledních a odpoledních hodinách, samozřejmě bližší specifikace proběhne dohodou a na základě Vašich časových možností. V případě zájmu nás prosím kontaktujte. Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci!

Vektor tým

zdravé menu Vektor Fresh

Aktuality – aktuální informace