Srpnový zpravodaj

Půlka prázdnin je za námi… mám je ráda… je to pro mě zklidnění, čas, prostor, možnost změny. A právě změnou prochází i VEKTOR sportcentrum…Nemůžeme být slepí k tomu, kam se svět fitness posouvá, co klienti požadují a preferují a co máš již svoje období za sebou.

A tak po dlouhých letech ukončujeme provoz H.E.A.T. skupinových lekcí… ale každý konec znamená i nový začátek, změnu, vystoupení ze zajetých kolejí a pohled dopředu…nemá smysl dívat se zpět, ale žít tady a teď a umět ze všeho, co se okolo děje, vytěžit maximum…to je můj pohled na svět.

Ukončení jednoho provozu dává prostor rozšíření dalších…Určitě jste si všimli, že jsme cardio stroje přesunuli do místnosti vedle recepce, v průběhu srpna dorazí další 2 elektrické trenažery na chůzi a běh. Vznikl zde prostor i na Vaše individuální cvičení a protahování. Do posilovny pak přibude bench s polohovací lavičkou, stroj na ramena tlaky v sedě a polohovatelné protisměrné kladky a hrazdy.

Lekce CARDIO/posilko, která je novinkou mezi skupinovými lekcemi pak kombinuje právě tyto 2 cvičební styly. 20min zahřátí na jakémkoliv stroji a následně 30min intenzivního posilování pod vedením lektora a závěrečné protažení. Toto je koncept HIIT (High intensity interval training), což je dle nejnovějších poznatků to NEJ na hubnutí a formování postavy. A tak to má být!! Pro podrobnější informace pište na: kristlova@vektorsport.cz

Spinningové lekce nyní najdete v multifunkčním sále.


Multifunkční sál můžete samozřejmě také používat k Vašemu individuálnímu cvičení, pro lepší orientaci je na dveřích čas, kdy jsou v sále skupinové lekce.


Od září?

Již nyní se můžete těšit na spoustu novinek a akcí:
Poprvé ve sportcentru Vám nabídneme lekce „Lady dance“latinsko-americké tance pro ženy. A co Vás čeká? Pod vedením Adama Havlíčka z tanečního studia CTS Perfect zjistíte o čem latinsko-americké tance jsou. O tom, že jsou to tance plné vášně, temperamentu a že nepotřebujete tanečního partnera se přesvědčíte hned na první ukázkové lekci, která se bude konat ve čtvrtek 15.září v 18:15. Následně pak od dalšího týdne poběží kurz/8 lekcí. Přihlásit se samozřejmě můžete již nyní, počet míst je omezen.

Pro děti poběží od září kurzy jógy (6-9let), dětské pohybovky pro předškoláky a nově sportovní přípravka pro děti 7-9let.

24.-25.9. kurz hormonální jógy pro ženy

21.-23.10. relaxační víkend na Vysočině​


Na vše výše zmíněné se můžete hlásit přes email: sejbova@vektorsport.cz, nebo na recepci.
Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme Vám krásnou a prosluněnou 2.polovinu prázdnin.

VEKTOR tým