Představujeme náš tým: Renča

Ahoj, jmenuji se Renata a ve Vektoru mě najdete na H.E.A.T. páse MaxerRunner.

Stejně jako všechny malé děti jsem se ráda hýbala. Rodiče mě vždy ve sportu podporovali. V dětství jsem se věnovala lyžování a závodně stolnímu tenisu. Postupně zkouším hodně sportů a každý mi přináší radost a užitek. Nikdy jsem neměla ráda běh, ale jeho kouzlo mě doběhlo. V  roce 2015 jsem zaběhla svůj první půlmaraton. Pak následoval přechod 70 km vysokohorského masivu, protože stejně jako běh jsem neměla ráda ani výstupy do kopců. Příprava na obě akce nebyla obtížná, protože od roku 2011, kdy mě zasáhl H.E.A.T. program a stala jsem se certifikovaným lektorem, se aktivní intenzivní a vytrvalostní pohyb stal mojí každodenní součástí.

Nejde o časy ani délky tras, jde o vůli, vytrvalost, radost z cesty a z možnosti překonat vlastní hranice a limity. Dosažení cíle je už jen třešničkou na dortu. Mám ráda hudbu a mám ráda H.E.A.T. program jako aktivitu založenou na nejpřirozenějším lidském pohybu – chůzi, na kterou je naše tělo fantasticky uzpůsobeno. V kombinaci s hudbou v různém tempu a v různém stylu jde o ideální pohybovou kardio aktivitu pro tělo a odpočinkovou aktivitu pro naši uspěchanou mysl při hektickém životním stylu. Pracuji jako lékařka interního oboru a věnuji se i sportovní medicíně s certifikací České lékařské komory a České společnosti tělovýchovného lékařství. Vliv pravidelné pohybové aktivity v individuálně přiměřené intenzitě funguje spolehlivě jako prevence mnoha onemocnění, u již vzniklých může zlehčit jejich průběh, pomoci omezit medikaci, komplikace, zlepšit rekonvalescenci. Navíc funguje jako nejlepší a nejúčinnější anti-age aktivita.

Ve Vektoru mě najdete jako lektora H.E.A.T. programu a lékařského garanta Centra jógové terapie, kde zároveň učím stavbu a funkci lidského těla s vazbou na pohybové aktivity.
Motto: never say never – nikdy neříkej nikdy & respect to your body – respektuj svoje tělo 
A moje výzva pro Tebe? Kolik hodin na H.E.A.T. maratonu v kontinuálním tempu na H.E.A.T. páse MaxerRunner jsem absolvovala? Minimální a maximální tip bude po zásluze odměněn 🙂 Namixuji playlist na lekci H.E.A.T. programu podle Tvého přání! Renča