Představujeme náš tým: Katka P.

Ahoj, jmenuji se Katka a ve Vektoru mě najdete na značkách v Multifunkčním sále.

Už jako malá holka jsem milovala pohyb spojený s hudbou a svůj život bez hudby a pohybu si nedovedu představit. Od 5 let jsem se věnovala skupinovému krasobruslení, kde jsme se skupinou získaly 2x titul mistr ČR. Díky němuž jsem v rámci letních soustředění poprvé objevila lekce aerobiku a ten jsem si zamilovala.

Moje láska k němu trvá už více jak 15 let. Během této doby jsem ušla dlouhý kus cesty. Absolvovala jsem řadu kurzů, seminářů, aerobic maratonů, aerobic víkendů a získala certifikáty a osvědčení, abych moha dělat to co mě baví. Věřím, že má láska k aerobiku jen tak nevyprchá a to především i Díky Vám! Vy jste ten hnací motor, ta MOTIVACE, díky ní mám chuť na sobě dál pracovat a rozšiřovat své sportovní vzdělání.

A kde se potkáme? V multifunkčním sále, kde vedu lekci Problémové partie v neděli 
od 9:00 hod. Tak přijďte a pojďme si společně užít hodinu plnou pohybu a posilování problémových partií. Bez motivace to ale určitě nepůjde, ať už bude jakákoliv 🙂

A moje výzva pro Vás je: zkus odhadnout, jak dlouho se dokážu udržet v planku? Kdo bude nejblíže ke správnému typu, získá novinku od Nutrendu, a to energetický nápoj N1.

Tipovat můžete do pondělní 13h, kdy Vám představíme dalšího člena našeho týmu. Výsledky pak vyhlásíme opět v úterý v 9h.

Svou výdrž v planku si můžete zkusit i vy sami. Tak pojďme společně do toho!

Katka