Představujeme náš tým: Eli

Ahoj, jmenuji se Eliška a jsem lektor ve VEKTORu.
Nebylo to tak ale vždycky, jsem s Vektorem od jeho úplného začátku, ale nejprve jsem byla nadšenou klientkou a až později s nástupem Alpinningu, který mě nadchl, jsem se stala jeho lektorkou.
Sport mě provází odmalička, začínala jsem jako dítě s atletikou, později jsem hrála softball, tato hra mě velmi bavila a i to že jsme s naším týmem absolvovali turnaje v zahraničí bylo super zpestření.
Jako lektor jsem absolvovala kurzy Alpinningu a HEATu, jsem instruktorkou aerobiku jak dospělých i dětí, baví mě totiž jako takový, dodává mi pocit volnosti, je to absolutní relax. Baví mě běh a jízda na kole, především dálkové trasy – máme za sebou celou labskou cyklostezku tady u nás – ze Dvora Králové až do Hřenska.

Společně se můžeme těšit na úterní lekce kombinace HEATu a posilování břicha a pak lekce DO FORMY, kde se společně po létě zase nastartujeme.
Moje motto: Energii mám, když se hýbu!
Moje výzva je z mého civilního povolání, pracuji na základní škole, která má 4 patra a výzva pro Vás je následující: kolik kroků nachodím za den po škole? Jsem zvědavá na Vaše tipy i mě samotnou to totiž zajímalo!
Těším se na Vás!
Eliška