ON-LINE KURZ: Pečeme kváskový chléb

Jak bude kurz probíhat? Kurz bude probíhat formou on-line videa na YouTube. Přihlášení na kurz provedete v našem on-line rezervačním systému nejpozději ve středu do 19h. Kurz on-line pečení startuje vždy ve čtvrtek v 18:00, tedy během čtvrtečního odpoledne obdržíte odkazy na jednotlivé fáze pečení. Pečení je 24hodinový proces, budeme začínat ve čtvrtek v 18h, abyste v sobotu ráno mohli snídat svůj čerstvě upečený chléb. Video Vám zůstane k dispozici na celý víkend, takže není nutné začínat s námi ve stejný čas.

Kurz bude interaktivní, v průběhu budeme odpovídat na vaše dotazy na telefonu: 777 767 685. Případné dotazy a své adresy zasílejte na e-mail: sejbova@vektorsport.cz

forma

Co budu potřebovat? Budete potřebovat váhu, vodu, sůl, kmín, formu na pečení chleba (používáme formu jako na biskupský chlebíček – viz foto) a klasickou troubu.

Kde vezmu kvásek? Ve čtvrtek mezi 12-14h Vám na Vámi uvedenou adresu přivezeme „pečící balíček“, který bude obsahovat:

  • 1kg celozrnné žitné mouky,
  • skleničku s živým kváskem,
  • lahvičku Bohemia sekt 200ml.

Nejsem z Pardubic, mohu se přesto zúčastnit pečení? Samozřejmě, pečící balíček Vám doručíme Českou poštou, avšak je potřeba počítat 2-3 dny na doručení. Je tedy nutné nás nejdéle v pondělí informovat, že budete chtít balíček zaslat.

Dostanu recept na chleba? Ano, recept na chleba Vám doručíme v „pečícím balíčku“.

Kolik za kurz zaplatím?  Za kurz včetně „pečícího balíčku“ zaplatíte 290,-Kč – můžete čerpat z Vašeho depozitu, můžete použít i Vaši permanentku na lekce – 3 vstupy, nebo můžete zaplatit na účet sportcentra: 2200801864/2010 do poznámky prosím napište: jméno a příjmení CHLEBA.

Co z toho budu mít? Především dobrý pocit 🙂 , že jste se naučili něco nového, co se Vám v tuto chvíli může opravdu hodit… V sobotu ráno budete mít čerstvý a voňavý chléb ke snídani pro svoje blízké, budete vědět z čeho je, bez éček a konzervantů… zkrátka to nejlepší na Váš stůl!! 😀

Těšíme se na společné pečení!

Tým VEKTOR tým