Samoodbavení na recepci

Vážení klienti,

Náš nový recepční systém nám umožňuje další benefit pro Vás… a tím je samoodbavení.
Co to pro Vás znamená?
Pokud máte provedenou rezervaci na lekci, můžete rovnou bez čekání přiložit Vaši VEKTOR kartičku na pravou čtečku a pokračovat do šatny.
Při odchodu se již kartičkou neodhlašujte, toto systém provede za Vás. Takže pokud po skončení lekce nemáte žádné další přání, můžete rovnou odejít… domů, nebo se posadit do naší kavárny, nebo na letní terasu a dát si něco dobrého.
 

Pokud máte zakoupenou permanentku do fitka, můžete rovnou bez čekání přiložit Vaši VEKTOR kartičku na pravou čtečku a pokračovat do šatny.

Při odchodu se již kartičkou neodhlašujte, toto systém provede za Vás.
 
Pokud vlastníte kartu MULTISPORT pak musíte kartu předat obsluze recepce tak jako doteď.
 
Přes naši aplikaci a on-line rezervační systém si můžete dobít kredit, zakoupit permanentku na lekce, do fitka a samozřejmě provádět rezervace na všechny lekce a na badminton.
Prosíme Vás, abyste se na lekce hlásili a ulehčili tím provozu recepce a zároveň předešli tomu, že bude lekce plná, nebo naopak, že systém pro nízkou účast lekci zruší.
 
A co tím sledujeme? Komfort pro Vás a snížení nákladů pro nás. Všichni vnímáme ekonomickou situaci kolem sebe, snažme se tedy nejprve snížit náklady, abychom nemuseli zvedat ceny!
 
Těšíme se na cvičení!
VEKTOR tým