Nový rezervační systém je tu!

Vážení klienti,

1.1.2022 spouštíme nový rezervační systém (proklik z webu na ROZVRH ON-LINE).

Noví klienti, kteří u nás dosud nebyli a nemají vytvořen účet v našem systému, postupují přes tlačítko registrace. Vyplní potřebné nacionále, nastaví si své heslo a dále se již klasicky přihlásí.

Krok 1 pro stávající klienty (kteří u nás již účet mají zřízený, ale ještě se v rámci nového systému nepřihlašovali):

Pro první přihlášení kliknete na odkaz „zapomenuté heslo?“

První přihlášení

Krok 2:

Do určeného pole napíšete e-mail, který máte zadaný u nás v systému (vše pište malými písmeny).

Pole pro zadání Vašeho e-mailu

Krok 3:

Na Vámi zadaný email dorazí odkaz, na který je nutné kliknout.

Odkaz, který dorazí na Váš e-mail.

Krok 4:

Kliknutím na odkaz z Vašeho e-mailu si následně volíte nové heslo, zadáváte ještě jednou pro kontrolu a dáte ZMĚNIT.

Zadání nového hesla

V rámci nového systému tedy jako přihlašovací údaje zadáváte:

  • LOGIN: váš e-mail
  • HESLO: vámi nastavené heslo 

POZOR!

Systém automaticky ruší lekce, na kterých je přihlášeno méně než 4 klienti, a to 3 hodiny před jejich začátkem. Systém odešle informaci o zrušené lekci na Vaše telefonní číslo a na Váš e-mail. Zároveň uvidíte v on-line rozvrhu, že je daná lekce zrušena.

CO JE JINAK??

  • Omlouvání z lekcí lze provést 12 hodin před jejím začátkem. Po uplynutí této doby zůstáváte na „čekací listině“… pokud se lekce plně obsadí, nebude Vám účtován storno poplatek.
  • Rezervace na lekce Vám půjdou provést až na 4 týdny dopředu!
  • Při dobití částky nižší než 2000 Kč (5000 Kč, 10000 Kč) ztratíte nárok na slevu v rámci příslušného depozitu. Depozit tedy nejprve celý dočerpejte a pak vložte opět plnou částku.
  • Maximální kapacita lekce je jako druhá v pořadí: např. 8 volných míst/18 kapacita. Na první pozici vidíte, kolik míst je na lekci ještě volných.
Zobrazení obsazenosti lekce

Při prvním přihlášení do Vašeho účtu si prosím zkontrolujte, zda odpovídá Vámi zakoupená služba (permanentka na lekce, časová permanentka do posilovny….), v případě nejasností nás prosím kontaktujte e-mailem na adrese: sejbova@vektorsport.cz. Při první návštěvě v novém roce u nás na recepci prosím předložte svou kartu, kterou Vám musíme nahrát k Vašemu účtu.

Pokud se do systému raději přihlašujete přes mobilní telefon, je lepší stáhnout si v příslušném obchodě (Google Play nebo AppStore) naši mobilní aplikaci, která je k přihlašování a rezervacím na mobilu uzpůsobena (narozdíl od klasického webového rozhraní). Děkujeme za pochopení.

VEKTOR tým