Listopadové novinky v rozvrhu

Vážení klienti,
Máme pro Vás spoustu novinek 🆕 Ale začněme tím nejdůležitějším… pokud ještě nemáte (a provádíte rezervace na lekce nebo badminton on-line) stáhněte si naši aplikaci VEKTORsportcentrum do Vašeho telefonu – vše je snazší – rezervace, nákup permanentek, dobití kreditu 💪 .
📲 Odkaz na aplikaci na Google play ZDE
📲 Odkaz na aplikace na App Store ZDE 

Od listopadu máme v rozvrhu několik novinek:

📍S novým členem našeho týmu Lucií, pohybovou specialistkou, se budeme zabývat Vašimi bolavými zády, koleny, rameny… prostě vším, co Vás limituje ve zdravém pohybu – kurz pro omezený počet klientů začíná hned 1.11. od 18hodin. Nenechte si tedy tuto šanci na zdravý pohyb utéct.

 
📍 Spousta z Vás, které máte malé děti, nemáte hlídání. Máme tady novou lekci FITmami INDOOR, která doplňuje naše venkovní cvičení i uvnitř. Vezměte děti s sebou na lekci – vytvoříme pro ně bezpečný prostor na hraní…. a vy můžete cvičit! BONUS? Když  Váš prcek uvidí jak cvičíte, bude chtít taky a to je ta nejlepší cesta k vytvoření zdravých návyků 👍. Začínáme ve středu 2.11. v 9hod.
📍Další novinkou v rozvrhu je páteční funkční trénink s Lenkou. Pátky od 17.30 hod. Funkční silový trénink je nastavený tak, aby co nejvíc kopíroval běžnou denní aktivitu. Tím se zcela liší od zátěže v posilovně. Cviky jsou rozdělené do 8 základních skupin: dřep, předklon, výpad, rotace, tah, tlak, přenesení a lokomoce. Funkční trénink je jednou z nejoblíbenějších forem skupinových lekcí. Je zábavný, rychlý, dynamický a výsledky jsou vidět téměř okamžitě. Rozvíjí všechny svalové skupiny, pomáhá ke správnému držení těla a stabilizaci kloubního aparátu.