Léto 10.6.2023

Střídání ročních období nás provází celým naším životem od jeho začátku až po samotný konec. A protože máme to štěstí, že se Česká republika nachází ve střední Evropě, každoročně se prostřídá jaro, léto, podzim a zima. I když se v posledních letech vlivem globálního oteplování rozdíly mezi jednotlivými obdobími lehce smývají, stále jsou patrné a znatelné. To se projevuje i na našem vnitřním uspořádání.

Střídání ročních období totiž symbolizuje věčný a neměnný koloběh života. Jaro jako zrození a nový začátek, léto jako rozpuk života v plné kráse a celistvosti, podzim jako období zklidnění a vzpomínání a potom zima jako čas pro rekapitulaci, bilancování a odpočinek. Prostředkem, který pomáhá chápat, co se děje v nás, s námi a okolo nás, je jóga. Jaké zvolit pozice pro podporu orgánů, jak relaxovat, jaké dechové techniky, jaké jídlo a jaké bylinky?

To všechno se dozvíte na našem „letním“ setkání. A zároveň to všechno také ochutnáte – jógovou praxi protkanou dechovými technikami s prodlouženou relaxací. Letní typy do kuchyně. Bylinkový čaj, který Vás osvěží i v tom největším parnu. A co dalšího na Vás v létě čeká a jakým nástrahám se vyhnout? Na závěr pro zájemce vážení na přístroji TANITA, nebo konzultace na téma „jaké výživové doplňky mám zvolit?“ aneb „jak se cítit co nejlépe“. Možnost změřit si vyživenost těla na Biofotnickém skeneru.

Start je ve 14:00 a předpokládaný konec v 17:00. Cena 690,- Kč, rezervace provádějte v on-line rezervačním systému v záložce Akce.

Těšíme se na Vás!

Gábi + Míša