Kurzy dětského cvičení

Pohyb je to nejdůležitější, co bychom měli předat našim dětem. Všeobecný rozvoj vašeho dítěte, příprava pro další sporty, radost z pohybu…. Od toho jsme tady!

Cvičení pro Vaše děti se formou kurzu opět rozeběhne od září 2022. Hlásit se můžete už nyní skrz přihlášku, kterou prosím zašlete na e-mail: sejbova@vektorsport.cz

Kurzy pro děti na první pololetí začínají v týdnu od 12.9.2022!

Jóga pro děti s Maky – hledáte smysluplný pohyb pro Vaše dítě, nebo doplněk ke sportu? Pak jóga je správná volba. Rovnoměrné protažení a posílení dětského tělíčka, příprava na další sporty díky jógové terapii. Cvičit se bude každé pondělí od 16.00 pro děti od 6 do 9 let.

Přípravka pro děti s Ivčou – obecná přípravka bude pro děti od 3 do 4 let. Cvičit se případně bude každé čtvrtek od 16.30 hodin.

Pohybovka pro děti s Maky – cvičení bude probíhat formou kruhového tréninku a nebudou chybět ani honičky, hry a základy aerobiku. Pokud se Vám takto zaměřené cvičení líbí a máte doma předškoláka od 5 do 6 let, tak ho neváhejte přihlásit. Cvičit se bude každý čtvrtek od 15.45 hodin.

Sportovka pro děti s Jirkou – cvičení je zatím v jednání. Předběžně by se konalo ve středy od 16.00. Děkujeme za pochopení.

  • Cena:
    • 1 lekce týdně 1.500,-/pololetí