CVIČÍME ON-LINE

Vážení klienti,

je tu další týden a opět pokračují lekce on-line. Vybírat můžete již standardně:

  1. zakoupení jednotlivých lekcí
  2. zakoupení celého balíčku:
  • balíček „jóga“ úterý 17h (3 za cenu 2 lekcí)
  • balíček „síla“ středa 17h (3 za cenu 2 lekcí)

Jednotlivé lekce budou přístupné na našem YouTube kanále vždy s platným začátkem lekce a zůstanou zde pro Vás 24 hodin, můžete si je tedy zacvičit kdykoliv v rozmezí 24 hodin, nebo se k lekci druhý den vrátit a zacvičit si ještě jednou!

Odkaz na lekci obdržíte emailem, prosíme Vás, abyste na lekci přihlásili nejpozději do 14:00, abychom Vám odkaz stihli včas odeslat, děkujeme za pochopení. A co vás čeká v týdnu od 12.4.?

  • Pondělí 12.4. od 18:00 Hathajóga s Gábi
  • Úterý 13.4. od 18:00 Zadek/břicho s Eliškou
  • Středa 14.4. od 18:00 Powerjóga pro začátečníky s Blankou
  • Čtvrtek 15.4. od 18:00 FUN TONE s Mončou
  • Sobota 17.4. od 9:00 Pilates s Evčou
  • Neděle 18.4. od 9:00 Funkční trénink s Gábi

Rezervace můžete provádět v on-line rozvrhu rezervačního systému, buď na celý balíček – rezervace do pondělí 12.4. (potažmo úterý 13.4. u „silového“ balíčku) do 14h, nebo na jednotlivé lekce – rezervace v den konání lekce do 14h/víkendové lekce rezervace v pátek do 14h. Rezervujte se prosím s předstihem, abychom Vám stihli zaslat originální odkaz na lekci. Při pozdější rezervaci Vám nestihneme zaslat odkaz pod kterým si lekci můžete v daný čas pustit.

V případě nejasností nás, prosím, kontaktujte na e-mailu: sejbova@vektorsport.cz

AKTUÁLNĚ: Jestli po skončení nouzového stavu otevřeme, to teď opravdu nevíme, jestli jen trochu sledujete situaci na naší politické scéně, tak v tuto chvíli nikdo neví, co bude. Ale jakmile to bude jen trochu možné, tak se dveře našeho sportcentra otevřou, jsme již skoro rok bez příjmů a hlavně bez vás, našich klientů. Bez vás, kteří se o sebe staráte, posilujete přirozeně svoji imunitu a sport Vám již velmi chybí, sport, resp. pohyb, který je a musí být nezbytnou součástí každého života. Děkujeme za trpělivost.

Doufáme, že již brzy se s Vámi setkáme osobně! Krásné Velikonoce! 🙂

Budeme se těšit na cvičení!

VEKTOR tým