CVIČÍME ON-LINE

Vážení klienti,

je tu další týden a opět pokračují lekce on-line. Vybírat můžete již standardně:

  1. zakoupení jednotlivých lekcí
  2. zakoupení celého balíčku:
  • balíček “síla” pondělí 17h (3 za cenu 2 lekcí)
  • balíček “jóga” úterý 17h (3 za cenu 2 lekcí)

Jednotlivé lekce budou přístupné na našem YouTube kanále vždy s platným začátkem lekce a zůstanou zde pro Vás 24 hodin, můžete si je tedy zacvičit kdykoliv v rozmezí 24 hodin, nebo se k lekci druhý den vrátit a zacvičit si ještě jednou!

Odkaz na lekci obdržíte emailem, prosíme Vás, abyste na lekci přihlásili nejpozději do 14:00, abychom Vám odkaz stihli včas odeslat, děkujeme za pochopení. A co vás čeká v týdnu od 1.3.?

  • Pondělí 1.3. od 18:00 TABATA s Honzou
  • Úterý 2.3. od 18:00 Hathajóga s Míšou
  • Středa 3.3. od 18:00 Zadek/břicho s Gábi
  • Čtvrtek 4.3. od 18:00 Pilates s Evčou
  • Sobota 6.3. od 9:00 TABATA s Mončou
  • Neděle 7.3. od 9:00 Slow-flow jóga s Gábi

Navíc jsme pro Vás jako dárek připravili v pátek 5.3. od 16:00 “Khatu pranám” s Gábi, kam se prosím taktéž nahlaste skrz rezervační systém. Děkujeme.

Rezervace můžete provádět v on-line rozvrhu rezervačního systému, buď na celý balíček – rezervace do pondělí 1.3. (potažmo úterý 2.3. u “jógového” balíčku) do 14h, nebo na jednotlivé lekce – rezervace v den konání lekce do 14h/víkendové lekce rezervace v pátek do 14h. Rezervujte se prosím s předstihem, abychom Vám stihli zaslat originální odkaz na lekci. Při pozdější rezervaci Vám nestihneme zaslat odkaz pod kterým si lekci můžete v daný čas pustit.

AKTUÁLNĚ: Jestli po skončení nouzového stavu otevřeme, to teď opravdu nevíme, jestli jen trochu sledujete situaci na naší politické scéně, tak v tuto chvíli nikdo neví, co bude. Ale jakmile to bude jen trochu možné, tak se dveře našeho sportcentra otevřou, jsme již skoro rok bez příjmů a hlavně bez vás, našich klientů. Bez vás, kteří se o sebe staráte, posilujete přirozeně svoji imunitu a sport Vám již velmi chybí, sport, resp. pohyb, který je a musí být nezbytnou součástí každého života. Děkujeme za trpělivost.

Budeme se těšit na cvičení!

VEKTOR tým