CVIČÍME ON-LINE

Vážení klienti,

bohužel to vypadá, že se dveře Vašeho sportcentra hned tak neotevřou 🙁 Opět Vám tedy nabízíme možnost on-line cvičení s našimi lektory. Tentokrát Vám nabízíme cvičení na kanále YouTube, nemusíte si tedy zřizovat žádné účty na sociálních sítích.

Lekce budou vždy v předem stanoveném čase a vy od nás obdržíte originální odkaz na Vámi předplacenou lekci.

  • Pondělí 16.11. od 18:00 Problémové partie s Hančou!
  • Středa 18.11. od 18:00 Pilates s Evčou!
  • Sobota 21.11. od 9:00 FUN TONE s Mončou!
  • Pondělí 23.11. od 18:00 TABATA s Honzou!
  • Středa 25.11. od 18:00 Slow jóga s Karolínou!
  • Sobota 28.11. od 9:00 Powerjóga s Gábi!

Jaké jsou možnosti?

  1. zakoupíte si celý balíček ve zlevněném modu 2 za cenu 1 lekce, částka se Vám strhne z Vašeho depozitu (3xlekce), nebo z permanentky (3xvstup), obdržíte odkazy na všechny lekce, které se ve stanoveném čase pro Vás zpřístupní a zůstanou na našem YouTube kanále 24 hodin po odvysílání a vy se k nim budete moct následující den vrátit, nebo si zacvičit v jiný čas.
  2. zakoupíte si pouze určitý počet lekcí (např. pouze jógu pro zdravá záda), částka za lekci se strhne z Vašeho účtu dle typu Vašeho předplatného, lekce se ve stanoveném čase pro Vás zpřístupní a zůstane na našem YouTube kanále 24 hodin po odvysílání a vy se k lekci budete moct následující den vrátit a zacvičit si znovu, nebo si zacvičit v jiný čas.
  3. nemáte u nás žádný účet a chcete s námi cvičit? můžete se registrovat v našem on-line rozvrhu a pomocí portálu COMGATE vložit finanční prostředky, také můžete částku zaslat na náš bankovní účet (2200801864/2010, do poznámky Vaše jméno) – balíček 360,- Kč, jednorázová lekce 120,- Kč.

Rezervace můžete provádět v on-line rozvrhu rezervačním systému, buď na celý balíček – rezervace do pondělí 16.11. do 12h, nebo na jednotlivé lekce – rezervace v den konání lekce do 12h/sobotní lekce rezervace v pátek do 12h. Rezervujte se prosím s předstihem, abychom Vám stihli zaslat originální odkaz na lekci. Při pozdější rezervaci Vám nestihneme zaslat odkaz pod kterým si lekci můžete v daný čas pustit.

Rezervovat se můžete také na emailu: sejbova@vektorsport.cz

Budeme se těšit na cvičení!

VEKTOR tým