AKTUÁLNĚ: od pátku do neděle otevřeno!

Vážení klienti,

situace je vážná, kritická a zoufalá.

Od začátku roku jsme v běžném režimu fungovali pouhé 2 měsíce. Od té doby zavíráme a otvíráme podle toho, jak to zrovna Vládu napadne… Zatím nebyla schválená žádná finanční podpora pro sportcentra!

Sportcentra se spojují do iniciativy „KLIK za fair play“( https://www.klikzafairplay.cz/). Dopis, který sportcentra odeslala Vládě, parlamentu a senátorům si můžete přečíst v příloze e-mailu newsletteru.

O co tedy jde?

Jde o Vás a o Vaši podporu, řekněte Vládě, že Vám vadí, že nemůžete cvičit, hýbat se, že to, co se tady na nás hrne již 10 měsíců, zanechává na Vaší psychice stopy a sport je způsob, jak být fyzicky a psychicky v pohodě a nebýt nemocný, fungovat a o to by přeci mělo jít, nebo ne?!

A jak to uděláme?

  • od pátku do neděle bude v určitých časech otevřeno a Vy k nám můžete přijít podepsat petici, udělat pár kliků (1-100), při kterých Vás vyfotíme 😉 a jejich počet zapíšeme do našeho VEKTOR seznamu a tím celou akci podpoříme.
  • budeme se na Vás těšit s předvánoční náladou – sklenka vína, káva, svařák (samozřejmě vše s sebou), cukroví, dortík nebo dokonce tradiční české „Kyselo“ z našeho vlastního kvásku.
  • dárkové poukazy pro Vaše blízké, tipy na dárky najdete v příloze.
  • budeme se těšit, že za námi přijdete, že nás podpoříte, že podpoříme celý sportovní sektor, který se stal obětním beránkem této „korona doby“!

Kdy tady budeme?

Pátek 18.12. 8.00-12.00 a 16.00-18.00

Sobota 19.12. 8.00-12.00

Neděle 20.12. 8.00-12.00

Těšíme se na Vás! 

Pokud byste na nás měli nějaké speciální požadavky, dejte nám prosím předem vědět!

P.S.: Pokud se z nějakého důvodu nebudete moci dostavit, na: https://www.klikzafairplay.cz/ se můžete zaregistrovat jako jednotlivec a celou akci podpořit klikováním z domova 😉

Děkujeme Vám a těšíme se, snad brzy, „na značkách“ 🙂

VEKTOR tým