Cvičení pro děti

Přirozený pohyb je to, co děti postrádají… Už odmala z dětí děláme vrcholové sportovce, ale umělo by Vaše dítko vylézt na strom? Ohne se bez problémů a nemá skoliózu? 

VEKTORÁČEK je všeobecná sportovní přípravka pro Vaše děti. A na co se můžete v rámci VEKTORÁČKU těšit? Určitě si z našich aktivit vybere i Vaše dítko!

Kurzy pro děti začínají v ZÁŘÍ 2020!

Jóga pro děti s Maky –  hledáte smysluplný pohyb pro Vaše dítě, nebo doplněk ke sportu? Pak jóga je správná volba. Rovnoměrné protažení a posílení dětského tělíčka, příprava na další sporty díky jógové terapii. Cvičit se bude každé pondělí od 16.00 pro děti od 6 do 10 let.

Hýbeme se pro radost s Káťou – cvičení bude probíhat formou kruhového tréninku a nebudou chybět ani honičky, hry a základy aerobiku. Pokud se Vám takto zaměřené cvičení líbí a je Vašemu dítku od 4 do 6 let, tak ho neváhejte přihlásit. Cvičit se bude každou středu od 16.00 hodin.

  • Cena:
    • 1 lekce týdně 1.800,-/pololetí
  • Přihlášku ke stažení najdete zde, nebo obdržíte na recepci. Podklady pro platbu jsou součástí přihlášky. Vyplněné přihlášky zasílejte na e-mail: sejbova@vektorsport.cz

KDY CVIČÍME?

Cvičení pro děti

Jóga pro děti
(děti 6 – 10 let)
pondělí 16.00 – 16.50
Hýbeme se pro radost
(děti 4 – 6 let)
středa 16.00 – 16.45