Cvičení pro děti

Přirozený pohyb je to, co děti postrádají… Už odmala z dětí děláme vrcholové sportovce, ale umělo by Vaše dítko vylézt na strom? Ohne se bez problémů a nemá skoliózu? 

VEKTORÁČEK je všeobecná sportovní přípravka pro Vaše děti. A na co se můžete v rámci VEKTORÁČKU těšit? Určitě si z našich aktivit vybere i Vaše dítko!

Kurzy pro děti na první pololetí začínají v týdnu od 12.9.2022!

Jóga pro děti s Maky –  hledáte smysluplný pohyb pro Vaše dítě, nebo doplněk ke sportu? Pak jóga je správná volba. Rovnoměrné protažení a posílení dětského tělíčka, příprava na další sporty díky jógové terapii. Cvičit se bude každé pondělí od 16.00 pro děti od 6 do 9 let.

Přípravka pro děti s Ivčou – obecná přípravka bude pro děti od 3 do 4 let. Cvíčo bude probíhat zábavnou formou a děti budou rozvíjet pohybové dovednosti prostřednictvím her, překážkových drah, atp. Cvičit se bude každý čtvrtek od 16.30 hodin.

Pohybovka pro děti s Maky – cvičení bude probíhat formou kruhového tréninku a nebudou chybět ani honičky, hry a základy aerobiku. Pokud se Vám takto zaměřené cvičení líbí a máte doma předškoláka od 5 do 6 let, tak ho neváhejte přihlásit. Cvičit se bude každý čtvrtek od 15.45 hodin.

Sportovka pro děti s Jirkou – cvičení je zatím v jednání. Předběžně by se konalo ve středy od 16.00. Děkujeme za pochopení.

  • Cena:
    • 1 lekce týdně 1.500,-/pololetí
  • Přihlášku ke stažení najdete zde, nebo obdržíte na recepci. Podklady pro platbu jsou součástí přihlášky. Vyplněné přihlášky zasílejte na e-mail: sejbova@vektorsport.cz

KDY CVIČÍME?

Cvičení pro děti

Jóga pro děti
(děti 6 – 9 let)
pondělí 16.00 – 16.45
Přípravka pro děti
(děti 3 – 4 roky)
čtvrtek 16.30 – 17.15
Pohybovka pro děti
(děti 5 – 6 let)
čtvrtek 15.45 – 16.30