Dětské cvičení (děti 3-10 let)

JÓGA PRO DĚTI (6-10 let)

Hledáte smysluplný pohyb pro Vaše dítě, nebo doplněk ke sportu? Pak jóga je správná volba. Rovnoměrné protažení a posílení dětského tělíčka, příprava na další sporty díky jógové terapii.

Cvičit začínáme v týdnu od 6.9.2020, lekce s Maky budou každé pondělí od 16:00! Přihlášky do kurzu naleznete zde a následně vyplněné je pak zasílejte na e-mail sejbova@vektorsport.cz, nebo se hlaste na recepci sportcentra. Dětská jóga je určena pro děti v rozmezí 6-10 let. Pololetní kurzovné stojí 1.500,- Kč.

HÝBEME SE PRO RADOST (3-5 let, rodiče s dětmi)

Cvičení bude probíhat formou kruhového tréninku a nebudou chybět ani honičky, hry a základy aerobiku, případně tanečky. Pokud se Vám takto zaměřené cvičení líbí a je Vašemu dítku od 3 do 5 let, tak ho neváhejte přihlásit. Dítko podle zdatnosti může lekci absolvovat samo, nebo může cvičit s rodičem.

Cvičit začínáme v týdnu od 6.9.2020 a cvičit se bude každý čtvrtek od 16.00 hodin. Přihlášky do kurzu naleznete zde a následně vyplněné je pak zasílejte na e-mail sejbova@vektorsport.cz, nebo se hlaste na recepci sportcentra. Pololetní kurzovné stojí 1.500,- Kč.