AKTUALITA DNE

ON-LINE SEMINÁŘ

JARO

Střídání ročních období má vliv na naše tělo… 

Jak být co nejvíce v souladu s přírodou? Jak na jaře tělo připravit? Co posilovat? Co podpořit a čemu se vyhnout?

Termín: V sobotu 20.3. v 10hodin Vám zašleme odkaz na video (YouTube kanál). Video Vám zůstane přístupné celý víkend, takže si ho můžete pustit dle Vašeho volného času.

Rezervace: Je třeba se přihlásit v ON-LINE rezervačním systému nejpozději do 14:00 v pátek 19.3., pokud Vám není umožněn přístup, kontaktujte nás co nejdříve! (Jméno je Vaše příjmení s diakritikou, heslo je číslo Vaší karty).

Cena semináře: 290,- (můžete čerpat z Vašeho depozitu, můžete použít i Vaši permanentku na lekce – 3 vstupy, nebo můžete zaplatit na účet sportcentra: 2200801864/2010 do poznámky prosím napište: jméno a příjmení JARO.

V případě dotazů nás kontaktujte e-mailem: sejbova@vektorsport.cz

 

Vážení klienti, vyjádření k aktuální situaci.

AKTUÁLNĚ: Jestli po skončení nouzového stavu otevřeme, to teď opravdu nevíme. Pokud jen trochu sledujete situaci na naší politické scéně, tak v tuto chvíli nikdo neví, co bude. Ale jakmile to bude jen trochu možné, tak se dveře našeho sportcentra otevřou. Jsme již skoro rok bez příjmů a hlavně bez vás, našich klientů. Bez vás, kteří se o sebe staráte, posilujete přirozeně svoji imunitu a sport Vám již velmi chybí, sport, resp. pohyb, který je a musí být nezbytnou součástí každého života. Děkujeme za strpení.

 

Děkujeme Vám a těšíme se již snad brzy „na značkách“ 🙂

VEKTOR tým