Multifunkční sál

z našich lekcí si vybere každý!

Kdy cvičíme? Každý den!

Ještě jste u nás nebyli?
Pak využijte možnost první návštěvy ZDARMA!

BOSU základem tohoto cvičení je speciálně vyvinutá nafukovací kopule, která je z jedné strany plochá a z druhé nafouklá. Balanční cvičení, které stimuluje svaly hlubokého stabilizačního systému, zajišťuje správné držení těla a zdokonaluje rovnováhu, která je k životu nezbytně nutná.

CORE – jedná se o kombinaci cviků za účelem posílení všech svalů břicha, kyčlí, zad a hýždí. Posilování hlubokého stabilizačního systému (CORE) vám zlepší sílu, stabilitu a pohyblivost, potřebnou k vykonávání každodenních činností a rovněž sníží riziko zranění při sportu.

FUNKČNÍ TRÉNINK – je pro ty, kdo chtějí vyměnit bolest v zádech a rostoucí bříško za pevné svaly, kondici a vytrvalost. Po celodenním sezení a jednostranné zátěži je třeba protáhnout svaly a dát si do těla. Ať jsi žena nebo muž, je ti dvacet nebo padesát, zátěž a cviky přizpůsobíme každému – stačí jen chtít a začít.

HIIT – HIGH INTENSITY INTERVAL TRAINING je druh cvičení, při kterém se střídá cvičení (interval) o vysoké zátěži se cvičením o nízké zátěži či s úplným odpočinkem. Není dáno, co se má cvičit, tento typ tréninku lze aplikovat na rozmanitou škálu pohybových aktivit jako je skákání přes švihadlo, posilování s vlastní vahou nebo činkami atd.

KRUHOVÝ TRÉNINK jde o formu cvičen, kdy si vylepšíte nejen Vaše svaly, ale i fyzičku! Procvičíte většinu svalových partií, budete střídat posilovací stanoviště se stanovišti s aerobní (ne aerobikovou ;-)) zátěží. Kombinace posilování a aerobního cvičení vám pomůže spálit přebytečné tuky a vytvarovat svaly a to psi přejeme všichni, nebo ne?

PĚKNÉ TĚLO, PROBLÉMOVÉ PARTIE, ZADEK/BŘICHO – pokud je vaším cílem posílit břišní a zádové svalstvo, zpevnit hýždě, zeštíhlit nohy a ruce, nebo snížit podíl tukové složky, tak jsou tyto druhy lekcí přesně pro vás. Budeme cvičit s pomůckami, nebo s vlastním tělem, ale vždy budete odcházet s pocity dobře vykonané práce.

PILOXING  je speciálně navržený fitness program, který spojuje zdánlivě nespojitelné – pilates, box a tanec a z každého si vybírá to nejlepší. Ale nejen to. Aby to nebyla nuda, těšit se můžete i na strhující a výbušnou hudbu. Piloxing je zabiják kilogramů, který Vás bude bavit!

TABATA  je velmi efektivní a náročná metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň, získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky. Jedná se o předchůdce dnešního HIIT tréninku.

TBW – TOTAL BODY WORK  dynamická hodina zaměřená na posílení svalstva celého těla, a to převážně posilováním s vahou vlastního těla.

TRX – závěsný trénink TRX představuje druh cvičení založený na principu využití váhy vlastního těla. Původně pomáhal udržet v kondici vojenské námořnictvo, nyní patří mezi jeho hlavní příznivce profesionální sportovci a oblibu si získává také mezi širokou veřejností.