Badminton

Co je to BADMINTON?

Badminton je nejrychlejší raketový sport. Hráč musí mít nejen postřeh, hbitost ale i dobrou kondici. Tato hra se těší v současné době velké oblíbenosti a my Vás rádi uvítáme, ať už hrajete badminton delší dobu nebo teprve začínáte.

Při badmintonu rozlišujeme kurt na dvouhru – „singl“ a kurt na čtyřhru – „debl“. V našem sportcentru máte k dispozici jeden kurt na dvouhru a dva kurty na čtyřhru.

V případě, že zatím nevlastníte své vybavení, můžete si na recepci sportcentra za poplatek vypůjčit raketu i míčky (košíky). Prosíme hráče, aby na badminton nosili vhodnou obuv, která nezanechává barevné nebo černé stopy.

Pro možnost zarezervovat si kurt je nutné provést registraci v on-line rozvrhu.  Po vyplnění registrace a přihlášení do klientského prostředí proveďte vklad finančních prostředků (v sekci Můj účet přes záložku Dobití depozitu), pak už stačí zvolit záložku badminton a vybrat Vámi požadovaný den, čas a kurt. Nebo se můžete samozřejmě zastavit přímo na recepci sportcentra a předplatit si kurt na místě. Vzhledem k velkému zájmu o badminton musí být každá rezervace kurtu kryta finančními prostředky. Rezervaci je možné zrušit bez storno poplatku nejdéle 12 hodin před jejím začátkem. Děkujeme za pochopení.

Kdy si můžete přijít zahrát? Každý den!

Badminton

PO - PÁ7.00 - 21.00
SO8.00 - 13.00
NE8.00 - 12.00
17.00 - 20.00